Klub „u Bulka” w Sulęcinie

Klub „u Bulka” usytuowany w piwnicach Sulęcińskiego Ośrodka Kultury to – dla entuzjastów grania na żywo – obowiązkowy punkt na kulturalnej mapie naszego miasta. Właśnie w tym klimatycznym obiekcie melomani gromadzą się niezależnie od pory roku, by oddać się brzmieniom reggae, ska, rocka, punku, metalu, bluesa czy nawet rapu. Choć gatunki prezentowanej muzyki skrajnie się od siebie różnią, nie zmienia się jedno – wszelkie występy odbywają się w myśl hasła „100% na żywo”.

Licznie organizowane koncerty lub tematyczne wieczory muzyczne dopełniają niepowtarzalne stand up-y, występy kabaretowe, wystawy, pokazy filmowe czy spotkania ze znanymi ludźmi ze świata rozrywki, muzyki, czy książki. Wszystkie te aspekty uczyniły z klubu „u Bulka” miejsce rozsławione na całym terenie województwa lubuskiego. Przez lata prężnej działalności, goszczenie na swojej scenie najbardziej cenionych i znanych muzyków i wokalistów, miejsce to stało się niepowtarzalne i przy każdej okazji przyciąga do siebie grono entuzjastów.

Co więcej, Klub „u Bulka” otwarty jest także na podjęcie współpracy z wszelkimi twórcami, osobami kreatywnymi, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności oraz dorobek artystyczny szerszemu gronu. Zespoły, wokaliści, muzycy czy również fotografowie bądź malarze po skontaktowaniu się z pracownikami Sulęcińskiego Ośrodka Kultury mogą liczyć na wsparcie w postaci organizacji koncertu, imprezy lub wystawy.

Klub „u Bulka”
ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin

FLORAHUMUS kwasy humusowe